درباره ما بیشتر بدانید

 

شرکت فناوری دریک با بیش از 5 سال تجربه در گستره فناوری اطلاعات و تکنولوژی های تعاملی با توجه به سیاست ها و چشم اندازهای موردنظر و پس از تحقیقات فراوان در زمینه های واقعیت مجازی ،واقعیت افزوده،سیستم های تعاملی و ... پا در این عرصه نهاد.

با پیشرفت روز افزون دانش و فناوری و تاثیرگذاری آنها بر سبک زندگی (lifestyle) سیاست های تحقیق و توسعه،فرهنگ سازی،ایجاد فضای ارتباطی ساده بین تکنولوژی و سبک زندگی،طراحی،ساخت،اجرا و بومی سازی آنها در دستور کار شرکت قرار گرفته است.

<<واقعیت مجازی برای همه>>

شرکت فناوری دریک با ایجاد فضای تخصصی و بومی و با استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته و بروز در جهت رشد و توسعه تکنولوژی های هوشمند،فناوری اطلاعات و همچنین سیستم های تعاملی در کشور گام بلندی را در این راستا برداشته است.

بهره جویی از دانش روز و فعالیت در مجموعه ای سازمان یافته و همچنین در اختیار داشتن نیروهای متخصص این امکان را برای شرکت فناوری دریک فراهم آورده است تا بتواند در اجرای پروژ های بسیاری با مراکز مختلف همکاری نموده و به عنوان شرکت پیشرو زمینه اجرای این مهم را فراهم آورد.

03.jpg

باور ما


<< ما بر این باوریم که با همت جوانان لایق ایرانی می توانیم در جهت رشد و توسعه فناوری و تکنولوژی های تعاملی در کشور بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم و موجب افتخار کشور عزیزمان ایران باشیم>>

02.jpg

نیروی کارآمد


شرکت فناوری دریک با بهره گیری از منابع انسانی(HR) مجرب و کارآمد و همچنین بهره وری از توان بومی کشور و بکارگیری تجهیزات بروز یکی از اولین و موفق ترین شرکت های پیشگام در عرصه فناوری اطلاعات و تکنولوژی های تعاملی به حساب می آید.

01.jpg

توان بومی


آنچه که شرکت فناوری دریک به آن افتخار می کند بهره جویی کامل از توان بومی کشور است که پس از تحقیقات فراوان و ساخت نمونه های بسیار و بهینه تر از نمونه اصلی  منجر به تولید محصولی با نام VRSpace شده است که با سریعترین و آسانترین و همچنین کیفیت بهتر نسبت به نمونه اصلی (Google Cardboard) در اختیار مردم عزیز کشورمان قرار گیرد.

درباره ما

شرکت فناوری دریک با بیش از 5 سال تجربه در گستره فناوری اطلاعات و تکنولوژی های تعاملی با توجه به سیاست ها و چشم اندازهای مورد نظر و پس از تحقیقات فراوان در زمینه های واقعیت مجازی ، واقعیت افزوده ، سیستم های تعاملی و ... پا در این عرصه نهادبیشتر بدانید جعبه طلقی آتش بازی

عینک VRSpace

همگام با معرفی عینک واقعیت مجازی گوگل در سال ۲۰۱۴ با نام Cardboard و با شعار واقعیت مجازی برای همه ، تیم اسپیس عینکی را تحت عنوان VRSpace طراحی و تولید کردند که در مقایسه با نمونه مشابه Cardboard2 از طراحی و کیفیت بیشتری برخوردار است.

خبرنامه

برای ثبت نام لطفا اطلاعات خود را وارد کنید