عینک واقعیت مجازیvrspace

عینک واقعیت مجازی vrspace

گوشی های هوشمند می توانند شما را به دنیای دیگری ببرند.واقعیت مجازی رادر هر زمان ، هرجا ، با ما تجربه کنید.

عینک واقعیت مجازی vrspace , سازگار با گوشی های هوشمند پرچم دار

دانلود لیست گوشی ها

امروزه عینک های واقعیت مجازی در سرتاسر جهان بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند.برای استفاده از این عینک ها تنها کافیست تا گوشی خود را درون آن قرار دهید و با اجرای برنامه های واقعیت مجازی وارد دنیای مجازی شوید.تا کنون مدل های بسیاری از این عینک ها در سراسر جهان تولید و به فروش رسیده اند که اکثر آنها با قیمت های بسیار بالایی به مشتریان عرضه می گردند از این رو شرکت گوگل در سال 2014 تصمیم به تولید محصولی مقوایی با نام Cardboard گرفت که با بهایی بسیار پایین در اختیار عموم مردم قرار گیرد.عینک VRSpace نیز در همین راستا در سال 1395 با الهام گرفتن از Cardboard2 و با کیفیت و تغییراتی بهتر تولید شد.

در عینک های VRSpace همانند Google Cardboard2 برای کلیک کردن بر روی گوشی به جای آهنربای مغناطیسی از شاسی مسی استفاده شده است تا بتواند راحتی کاربران را هنگام استفاده از محصول فراهم آورد.

نکته ای که در این عینک بسیار حائز اهمیت می باشد بهره گیری از لنزهای 34 mm بزرگ برای دید بهتر مخاطب و کیفیت بیشتری نسبت به نمونه گوگل است.

در این نمونه عمر طولانی محصول و راحتی هرچه تمام تر در استفاده از آن مورد توجه اصلی متخصصان ما بوده است.

همانطور که گفته شد جنس این عینک ها از مقوا می باشد که در نمونه VRSpace تلاش شده است که از مقوایی با استحکام بسیار بالاتری نسبت به نمونه گوگل استفاده شود.

درباره ما

شرکت فناوری دریک با بیش از 5 سال تجربه در گستره فناوری اطلاعات و تکنولوژی های تعاملی با توجه به سیاست ها و چشم اندازهای مورد نظر و پس از تحقیقات فراوان در زمینه های واقعیت مجازی ، واقعیت افزوده ، سیستم های تعاملی و ... پا در این عرصه نهادبیشتر بدانید

عینک VRSpace

همگام با معرفی عینک واقعیت مجازی گوگل در سال ۲۰۱۴ با نام Cardboard و با شعار واقعیت مجازی برای همه ، تیم اسپیس عینکی را تحت عنوان VRSpace طراحی و تولید کردند که در مقایسه با نمونه مشابه Cardboard2 از طراحی و کیفیت بیشتری برخوردار است.

خبرنامه

برای ثبت نام لطفا اطلاعات خود را وارد کنید